Pokaż wszystkie filtry

Huppe

Niemiecka firma która istnieje od końca XIX wieku. Jej współczesna historia zaczyna się w roku 1966 kiedy to firma opracowała pierwsą prawdziwą kabinę prysznicową. Dziś jest firmą wyspecjalizowaną w produkcji najwyższej jakości kabin prysznicowych. Produkty Huppe to absolutny top wśród kabin prysznicowych.

Inne akcesoria łazienkowe Huppe

Znaleziono: 51 produktów
  1. 1
  2. 2
  1. Huppe Zestaw uzupełniający rozwiązania T (drążek dł.2000 mm + 3 adaptery) Black Edition
    570 zł / szt

    679 zł   -16%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. XT0501123
  2. Numer kat. XT0203123322
  3. Numer kat. C21208087322
  4. Numer kat. C21210087322
  5. Numer kat. XT1407069322
  6. Numer kat. XT0222069322
  7. Numer kat. 4T3302092322
  8. Numer kat. XT1302069322
  9. Numer kat. 8E0601055322
  10. Numer kat. 8E0601092322
  11. Numer kat. 8E0602092321
  12. Numer kat. 8E0603055322
  13. Numer kat. 8E0603092321
  14. Numer kat. 8E0604055322
  15. Numer kat. 8E0604087322
  16. Numer kat. 8E0605055321
  17. Numer kat. 8E0606055322
  18. Numer kat. 8E0606092322
  19. Numer kat. 8E0601055321
  20. Numer kat. 8E0601092321
  21. Numer kat. 8E0602055322
  22. Numer kat. 8E0603055321
  23. Numer kat. 8E0603087322
  24. Numer kat. 8E0604055321
  25. Numer kat. 8E0604087321
  26. Numer kat. 8E0604092321
  27. Numer kat. 8E0606055321
  28. Numer kat. 8E0606092321
  29. Huppe Refresh Drzwi prysznicowe 90x203 do ścianki na wymiar Anti-Plaque srebrny mat
    1 999 zł / szt

    4 250 zł   -53%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 650089092321 L=900 H=2028
  30. Numer kat. XT0122123322
  31. Numer kat. 401519092322
  32. Huppe Design E 4-kąt Drzwi skrzydlowe skladane80/l H:2000 chrom eloxal 322
    3 714 zł / szt

    4 422 zł   -16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 8E0809092322
  33. Huppe Design E 4-kąt Drzwi skrzydlowe skladane80/p H:2000 chrom eloxal 322
    3 714 zł / szt

    4 422 zł   -16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 8E0909092322
  34. Huppe Aura Elegance 4 kąt srebrny mat szkło przezroczyste antiplaque
    4 119 zł / szt

    4 904 zł   -16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 401301087322
  35. Huppe Ena 2.0 drzwi kabinowe suwane 100cm
    1 822 zł / szt

    2 168 zł   -16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 140401069322
  36. Huppe Classics 2 drzwi skrzydłowe ze stałym segmentem 2-częściowe 1/4 koła 100cm
    2 698 zł / szt

    3 212 zł   -16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. C24006087322
  1. 1
  2. 2