Dostępne formy płatności

Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka sposobów płatności za złożone zamówienia.

Gotówka w biurze - klienci odbierający towar osobiście mogą zapłacić za zakupy bezpośrednio w kasie. Jest to jedyna forma płatności dostępna w biurze in360.pl

Pobranie - Klient płaci gotówką kurierowi podczas odbioru przesyłki. Pobrania realizujemy do kwoty 8 tys zł. W przypadku skorzystanie z tej formy płatności wartość zamówienia będzie wyższa o koszt obsługi pobrania. Koszt pobrania jest stały i wynosi 9 zł.

przelew na konto - jest to najtańsza forma płatności. Po złożeniu zamówienia klient dostaje mail z numerem konta do wpłaty. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku In360.pl zamówienie jest realizowane.

Przelew online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez Payu. Płatności realizowane przez Payu są od razu księgowane na naszym koncie. Realizacja zamówienia może zacząć się od zaraz. W przypadku skorzystanie z tej formy płatności wartość zamówienia będzie wyższa o koszt obsługi Payu. Koszt ten jest zmienny i zależy od wartości zamówienia. O wysokości opłaty klient jest informowany najpóźniej w chwili wyrażenia woli związania się umową.