Informacje o sklepie

in360.pl to profesjonalny sklep z wyposażeniem łazienek, artykułami do kuchni oraz oświetleniem i ogrzewaniem

Nasze doświadczenie w sprzedaży produktów do wyposażenia łazienek sięga 2000 roku. Poprzez sklep online in360.pl sprzedajemy już od 2010 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach, z krótkimi terminami realizacji. Zamawiając w in360.pl masz pewność, że Twoje zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane, a wszelkie produkty na zamówienie dotrą w wyznaczonym terminie. Naszym celem jest zadowolenie klienta i wspieranie go na każdym etapie zamówienia. Dlatego nad sklepem czuwają specjaliści wyposażenia łazienek z wieloletnim doświadczeniem, znający wachlarz produktów i specyfikacje techniczne jak własną kieszeń. Możesz być spokojny - czekamy na Twój telefon z pytaniami, pomożemy skompletować towary do wymarzonej łazienki lub kuchni oraz sprawdzimy ich komaptybilność. 

Oferujemy bogaty wybór armatury, ceramiki sanitarnej, wanien i akcesoriów łazienkowych. Poszerzamy naszą ofertę o kolejne branże związane z wyposażeniem domu, oświetlenie, ogrzewanie, podłogi. Tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów.

 

Sprawdź dlaczego 80% klientów poszukujących wyposażenia do łazienki kupiło je w in360.pl

  • Specjalizujemy się w sprzedaży markowych produktów
   nie sprowadzmy towaru z Chin, nie sprzedajemy podróbek
  • Naszą wizytówką są wysokie stany magazynowe pozwalające realizować większość zamówień od ręki
  • Realizujemy ponad 10 tys transakcji każdego roku
   co roku tylu klientów realizuje z nami swoje idealne łazienki - wiemy jak to robić, z nami poczujesz się pewniej
  • Zatrudniamy sztab świetnych pracowników 
   wiedzą o łazienkach wszystko od A do Z
  • Asortyment obejmujący tysiące produktów najwyższej jakości 
   Sprzedajemy tylko produkty markowe, wszystkie opatrzone gwarancją producenta/dystrybutora. Oferujemy również możliwość zamówienia danego towaru na życzenie Klienta. Wszystkie produkty w naszej ofercie pochodzą z Polskiej sieci dystybucyjnej.
  • Sprawdzamy, czy zamówione elementy pasują do siebie 
   Pracownicy in360.pl pilnują kompatybilności zamówień i służy profesjonalnym doradztwem, dzięki temu mają Państwo gwarancję, że łazienka zostanie urządzona pięknie i bez zbędnych niespodzianek.
  • Obszerny magazyn
   Nasz magazyn zlokalizowany jest tuż obok salonu. Na powierzchni 6000 m2 zgromadziliśmy ok 5000 produktów. U nas towar odbierasz zaraz po zakupie.
  • Najwyższe standardy pakowania produktów i bezpieczeństwa przewozu
   Dysponujemy własnym transportem, dzięki temu dowozimy bezproblemowo nawet największe przesyłki. Produkty ceramiczne takie jak umywalki czy miski wc wysyłamy tylko i wyłącznie na palecie, co praktycznie wyklucza możliwość uszkodzenia ich podczas transportu. Ubezpieczamy wszystkie przesyłki.
Zobacz jak pracujemy od kulis:
Wychodząc na przeciw naszym Klientom zapraszamy do naszego salonu łazienkowego pod Warszawą. Czeka tam na Państwa ponad 200m2 ekspozycji, doświadczeni specjaliści oraz możliwość zrobienia zakupów od ręki! Salon realizuje również odbiory osobiste produktów wcześniej zamówionych online w sklepie in360.pl (przyjemujemy płatność gotówką lub kartą).

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-18:00 oraz w soboty od 10:00-15:00
ul. Julianowska 61, Piaseczno k. Warszawy


Nasza ekspozycja w salonie łazienkowym to:

   • Ok 200m2 powierzchni
   • Najczęściej poszukiwane towary do łazienki i kuchni
   • Oferta towarów wyprzedażowych 
   • Pomoc doradców technicznych
Zapraszamy na zakupy!