Pokaż wszystkie filtry

Huppe

Niemiecka firma która istnieje od końca XIX wieku. Jej współczesna historia zaczyna się w roku 1966 kiedy to firma opracowała pierwsą prawdziwą kabinę prysznicową. Dziś jest firmą wyspecjalizowaną w produkcji najwyższej jakości kabin prysznicowych. Produkty Huppe to absolutny top wśród kabin prysznicowych.

Akcesoria łazienkowe Huppe

Znaleziono: 59 produktów
  • Inne akcesoria
    Inne akcesoria
  1. 1
  2. 2
  1. Huppe wieszak (haczyk) na ręcznik z logo Huppe chrom
    49 zł / szt
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 600310000
  2. Huppe Zestaw uzupełniający rozwiązania T (drążek dł.2000 mm + 3 adaptery) Black Edition
    570 zł / szt

    679 zł   -16%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. XT0501123
  3. HUPPE ściągaczka do wody z wieszakiem na szybę (608510000 + 600311000)
    225 zł / kpl
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. in.000A001
  4. Numer kat. AP0003069322
  5. Numer kat. 4T3302092322
  6. Numer kat. AP0103069322
  7. Numer kat. 8E0601055322
  8. Numer kat. 8E0601092322
  9. Numer kat. 8E0602092321
  10. Numer kat. 8E0603055322
  11. Numer kat. 8E0603092321
  12. Numer kat. 8E0604055322
  13. Numer kat. 8E0604087322
  14. Numer kat. 8E0605055321
  15. Numer kat. 8E0606055322
  16. Numer kat. 8E0606092322
  17. Numer kat. 8E0601055321
  18. Numer kat. 8E0601092321
  19. Numer kat. 8E0602055322
  20. Numer kat. 8E0603055321
  21. Numer kat. 8E0603087322
  22. Numer kat. 8E0604055321
  23. Numer kat. 8E0604087321
  24. Numer kat. 8E0604092321
  25. Numer kat. 8E0606055321
  26. Numer kat. 8E0606092321
  27. Huppe Refresh Drzwi prysznicowe 90x203 do ścianki na wymiar Anti-Plaque srebrny mat
    1 999 zł / szt

    4 250 zł   -53%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 650089092321 L=900 H=2028
  28. Numer kat. XT0203123322
  29. Numer kat. C25201123322
  30. Numer kat. C21208087322
  31. Numer kat. C21210087322
  32. Numer kat. XT1407069322
  33. Numer kat. XT0222069322
  34. Numer kat. C25205123322
  35. Numer kat. XT1302069322
  36. Numer kat. XT0122123322
  1. 1
  2. 2