Ocena: 0,00  

Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10406000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

mieszacz ceramiczny
automatyczne przestawienie wanna/prysznic
przepływ ok. 22 l/min
zawór zwrotny w przyłączu węża
główka prysznicowa Axor Starck ze strumieniem normalnym i miękkim (#28532000)
element zewnętrzny z główką prysznicową i wężem prysznicowym 1,25 m
pasuje do:
zestaw podstawowy (#10452180)

Warianty produktu Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

  1. Axor Starck Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy
    2 566 zł

    3 607,59 zł   -29%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 10411000
  2. Axor Starck Jednouchwytowa bateria wannowa, montaż natynkowy
    2 492 zł

    3 503,04 zł   -29%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 10465000

Produkty z serii Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10074000
  3. Numer kat. 10080000
  4. Numer kat. 10185000
  5. Numer kat. 10601000
  6. Numer kat. 10180000
  7. Numer kat. 10070000
  8. Numer kat. 10077000
  9. Numer kat. 10402000
  10. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000

Opinie o Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż w podłodze

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;