Stwórz z nami wymarzoną łazienkęZadzwoń do naszego projektanta

oferta promocyjna 

zamów płytek za min 3000 tys zł a wizualizację nasz projektant zrobi gratis

uczestnicz w procesie projektowania online przez zoom
Usługa wizualizacji jest skierowana do Klientów in360.pl planujących zakupy w naszej firmie. Warunkiem skorzystania z usługi jest wpłata kaucji w wysokości 700 zł za każdą wizualizowaną łazienkę. Kaucja zwracana jest przy dokonaniu zakupów płytek na kwotę minimum 3 000 zł. (analogicznie w przypadku np. dwóch łazienek kaucja wynosi 1000 zł i zwracana jest przy zakupach na kwotę minimum 6 000 zł).

Jeśli kwota zakupów nie przekroczy wymaganego pułapu zaliczka nie zostanie zwrócona i będzie traktowana jako opłata za wizualizację.

Wizualizacja przygotowywana jest na podstawie dostarczonych przez Klienta planów łazienki z naniesionymi wymiarami (długości i wysokość ścian, oraz ich grubości, wymiary posadowienia okien, jeśli te znajdują się w pomieszczeniu). Jeśli wizualizacja  ma uwzględniać istniejące przyłącza wodno-kanalizacyjne, których Klient nie zamierza przenosić, powinny być one uwzględnione w dostarczonej inwentaryzacji (wymiary podane od narożnika pomieszczenia do osi przyłącza).

 

Wizualizacja MA FORMĘ PORADY, KTÓRA OBEJMUJE

  • Dobór armatury pod kątem stylistyki i ergonomii.
  • Wybór płytek: kolorystykę, styl i wielkość.
  • Wizualizację jednej opcji ustawienia sprzętów i kolorystyki, w skład której wchodzi rzut pomieszczenia, oraz minimum 4 widoki perspektywiczne pomieszczenia.
  • Ewentualne dwie zmiany w projekcie: np. zmianę kolorystyki lub układu płytek w ramach wybranej serii

UWAGI

Istnieje możliwość wykonania dwóch różnych wariantów wizualizacji jednej łazienki (z uwzględnieniem dwóch różnych serii płytek, różnych sprzętów lub innego ich rozmieszczenia). Warunkiem jest wpłata kaucji stanowiącej równowartość dwóch wizualizacji i kwota dokonanych zakupów przy rozliczeniu jest podwójna lub opłata za drugą wizualizację nie jest rozliczana przy zakupach.

PORADA NIE OBEJMUJE

  • projektu oświetlenia i punktów elektrycznych.
  • wrysowania akcesoriów łazienkowych.
  • projektu mebli łazienkowych (o ile uwzględnione w projekcie meble nie są gotowymi meblami z oferty produktowej In360. Ich pojawienie się w wizualizacji ma charakter poglądowy i jest jedynie sugestią projektanta, nie zawierającą wymiarów i wyboru materiałów mających posłużyć do wykonania mebla na zamówienie).
  • projektu wykonawczego (rzutu i przekrojów ścian z wymiarami poszczególnych elementów wyposażenia, płytek, oraz szczegółowych wytycznych dotyczących montażu).