Pokaż wszystkie filtry
Toalety myjące z funkcją bidetu - Producent: Duravit

Toalety myjące z funkcją bidetu Duravit

Znaleziono: 21 produktów
  1. Duravit Starck F Plus Wc wiszący z funkcją higieny intymnej Biały
    13 999 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 650000012004320
  2. Numer kat. 631000002004300
  3. Numer kat. 631001002004300
  4. IH Selection by Duravit SensoWash F Lite, Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały
    9 999 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 650001012004310
  5. Duravit SensoWash Slim deska WC z funkcją bidetu do ME by Starck
    5 016 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 611000002004300
  6. Numer kat. 611200002004300
  7. Duravit SensoWash Slim deska WC z funkcją bidetu do miski Happy D. biała
    4 891 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 611300002004300
  8. Numer kat. 611200002004300+2537590000
  9. Duravit P3 Comforts Deska do WC wolnoopadająca z funkcją mycia Biały
    4 891 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 611400002004300
  10. Numer kat. 611300002004300+2550590000
  11. Numer kat. 610300002000300
  12. Duravit SensoWash deska WC z funkcją bidetu do Happy D.2
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 610300002004300
  13. Numer kat. 610001002000300
  14. Numer kat. 610300002004300+2550590000
  15. Numer kat. 611000002004300+2529590000
  16. Duravit SensoWash deska WC z funkcją bidetu do Durastyle, ME by Starck
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 610200002004300
  17. Numer kat. 610200002000300
  18. Numer kat. 610200002004300+2537590000
  19. Numer kat. 610000002100200
  20. Numer kat. 610001002004300+2533590000
  21. Numer kat. 610001002004300