Ocena: 5,00  

Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom

84 zł

120,54 zł   30%

  • Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
  • Numer kat. 41611000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom


- kolor: chrom
- materiał: mosiądz
- montaż: ścienny

Cechy produktu

425774 3454
Producent Hansgrohe
Seria, kolekcja Logis Classic
Kolor wg producenta chrom
Jednostka szt

Warianty produktu Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom

  1. Huppe wieszak (haczyk) na ręcznik z logo Huppe chrom
    39 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 600310000
  2. Grohe uchwyt na ręcznik lub plaszcz kąpielowy chrom
    52 zł

    77,49 zł   33%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40461001
  3. Grohe Essentials haczyk wieszak na ręcznik chrom
    59 zł

    88,56 zł   33%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40364001
  4. Grohe Essentials Cube haczyk wieszak na ręcznik chrom
    89 zł

    123 zł   28%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40511001
  5. Grohe Essentials Wieszak na ręcznik okrągły chrom
    119 zł

    162,36 zł   27%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40365001

Produkty z serii Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom

  1. Numer kat. 41616000
  2. Hansgrohe Logis Classic bateria kuchenna zlewozmywakowa ścienna dolna wylewka
    762 zł

    922,50 zł   17%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 71287000
  3. Numer kat. 71260000
  4. Numer kat. 41617000
  5. Numer kat. 41626000
  6. Numer kat. 71272000
  7. Numer kat. 71135000
  8. Hansgrohe Logis Classic Mydelniczka z ceramiki
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 41615000
  9. Hansgrohe Logis Classic Szczotka WC z rączką chrom
    194 zł

    247,23 zł   22%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 40089000
  10. Numer kat. 71271000

Opinie o Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom

Ocena ogólna

Na podstawie: 4 opinii

Dodaj swoją opinię
5,00
Funkcjonalność:
5,00
Jakość wykonania:
5,00
Wygląd:
5,00
% klientów poleca
ten produkt
%
Natan
2020
5,00

Opinia klienta: Chromowe wykończenie pięknie połyskuje. Polecam zakup tych haczyków.

-

-

Zuza
2020
5,00

Opinia klienta: Minimalistyczny i nowoczesny haczyk. Ja jestem zadowolona.

-

-

Julia
2020
5,00

Opinia klienta: Na pewno zdecyduje się na zakup większej ilości tych haczyków. Ładnie wyglądają w mojej łazience.

-

-

Robert
2020
5,00

Opinia klienta: Haczyk wytrzymały i solidny. Mogę zdecydowanie polecić.

-

-

Gwarancja Hansgrohe Logis Classic haczyk wieszak na ręcznik chrom

Gwarancja na produkty Hansgrohe obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Hansgrohe zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Hansgrohe