Ocena: 0,00  

Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

9 999 zł

13 416,84 zł   25%

  • Dostępność: na zamówienie
  • Numer kat. 650001012004310
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 59 zł

Opis Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

mycie tylne, damskie (lady) i komfort, podgrzewane siedzisko, Inteligentny tryb oszczędzania energii, osuszanie ciepłym powietrzem, indywidualna regulacja temperatury wody, suszenia i siedziska, a także pozycji dyszy i siły strumienia, automatyczne okresowe przepłukiwanie dyszy w okresach nieużywania, funkcja odkamieniania, oświetlenie nocne, rimless bez rantu spłukującego, pilot w komplecie, lejowa, sterowanie za pomocą aplikacji, samoczyszczące ramię dyszy, siedzisko/klapa wykonane z materiału Thermoplast, z ukrytym przyłączem


W zależności od użytego stelaża podtynkowego należy wybrać odpowiedni zestaw do wstępnego montażu lub zestaw przyłączeniowy.

Design by Philippe Starck

Wymiar 378 x 575 mm

Warianty
220-240V 50/60Hz, Urządzenie do ochrony według EN 1717 zintegrowane 650001012004310

Cechy produktu

Producent Duravit
Seria, kolekcja Sensowash
Powłoka ułatwiająca czyszczenie tak
Wolnoopadajaca tak
Dodatkowe Ukryte mocowania
Typ wiszący
Jednostka szt

Warianty produktu Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

  1. Geberit Aquaclean Tuma Comfort, urządzenie WC z funkcją higieny intymnej
    8 099 zł

    13 008,48 zł   38%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 146.292.SI.1
  2. Villeroy & Boch ViClean Toaleta myjąca, bezrantowa miska WC z funkcją bidetu
    8 999 zł

    15 915,09 zł   43%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. V0E100R1
  3. Duravit Starck F Plus Wc wiszący z funkcją higieny intymnej Biały
    13 999 zł

    16 600,08 zł   16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 650000012004320
  4. Geberit AquaClean set, Miska wisząca WC + Deska sedesowa 4000 z funkcją podmywania, biała
    3 599 zł

    5 419,26 zł   34%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 146.135.11.1
  5. Numer kat. 631001002004300

Produkty z serii Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

  1. Duravit zestaw montazowy Sensowash do spłuczki
    206 zł

    241,08 zł   15%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 0050720000
  2. Numer kat. 610300002004300+2550590000
  3. Numer kat. 611200002004300+2537590000
  4. Numer kat. 611300002004300+2550590000
  5. Numer kat. 610001002004300+2533590000
  6. Numer kat. 610200002004300+2537590000
  7. Numer kat. 611000002004300+2529590000

Opinie o Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Duravit Starck F Lite Wc wiszący z funkcją mycia, z bezpiecznikiem Biały

Duravit daje 5 lat gwarancji na wszystkie produkty ceramiczne oraz z akrylu sanitarnego.
2 lata na meble łazienkowe oraz systemy hydromasażu, jak również akcesoria wannowe, pod warunkiem, że zostały zamontowane przez instalatora z certyfikatem Duravit.
Uwaga: części uszkodzone mechanicznie i na skutek użytkowania nie podlegają gwarancji. 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Duravit