Ocena: 0,00  

Axor Strack X Jednouchwytowa bateria wannowa montaż podtynkowy, element zewnętrzny

Rata 0% juz od:

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10445000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Strack X Jednouchwytowa bateria wannowa montaż podtynkowy, element zewnętrzny

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta, przełącznik, blok funkcyjny
mieszacz ceramiczny, blokada uchwytu Boltic
regulowane ograniczenie temperatury
automatyczne przestawienie wanna/prysznic
przepływ: wylewka 30 l/min., prysznic 24l/min.
pasuje do:
iBox universal, zestaw podtynkowy (#01800180

Produkty z serii Axor Strack X Jednouchwytowa bateria wannowa montaż podtynkowy, element zewnętrzny

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  10. Numer kat. 10447000

Opinie o Axor Strack X Jednouchwytowa bateria wannowa montaż podtynkowy, element zewnętrzny

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Strack X Jednouchwytowa bateria wannowa montaż podtynkowy, element zewnętrzny

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;