Ocena: 0,00  

Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinająco-przełączającym, element zewnętrzny

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10726000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinająco-przełączającym, element zewnętrzny

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta, blok funkcyjny, wkład termostatu MTC
możliwość blokady wody gorącej
możliwość regulacji przepływu wody
obsługuje dwa odbiorniki (np. zestaw natryskowy i głowicę górną)
przepływ 26 l/min.

Jest to termostatyczna bateria prysznicowa podtynkowa marki Axor. Do zamontowania tej baterii niezbędny jest element podtynkowy Axor iBox universal o numerze katalogowym 01700180. Bateria obsługuje 2 odbiorniki. Przepływ wody przy 3 bar to 26 l/min. Bateria posiada wkład termostatyczny, zawór odcinająco-przełączający, zabezpieczenie przy 40 stopniach. W zestawie znajduje się jednostka instalacyjna, uchwyt, tuleja, rozeta z metalu.

Produkty z serii Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinająco-przełączającym, element zewnętrzny

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  10. Numer kat. 10445000

Opinie o Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinająco-przełączającym, element zewnętrzny

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinająco-przełączającym, element zewnętrzny

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;