Ocena: 0,00  

Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa High Flow, element zewnętrzny

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10717000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa High Flow, element zewnętrzny

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta, blok funkcyjny z regulatorem, termoelement
bardzo duża wielkość przepływu (59 l/min.), dostosowana do głowic o dużej przepustowości
Uwaga: tylko do regulacji temperatury, do sterowania przepływem i zamykania wody należy zastosować zawór odcinający

Produkty z serii Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa High Flow, element zewnętrzny

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  10. Numer kat. 10445000

Opinie o Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa High Flow, element zewnętrzny

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa High Flow, element zewnętrzny

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;