Ocena: 0,00  

Axor Starck X Wylewka wannowa DN20

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10426000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Starck X Wylewka wannowa DN20

szerokość wylewki 80 mm
przepływ 25 l/min.
regulowany perlator

Produkty z serii Axor Starck X Wylewka wannowa DN20

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Numer kat. 10445000
  10. Numer kat. 10447000

Opinie o Axor Starck X Wylewka wannowa DN20

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Starck X Wylewka wannowa DN20

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;