Ocena: 0,00  

Axor Carlton Wieszak na ręcznik

Rata 0% juz od:

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 41421000
  • EAN 4011097308159
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Warianty produktu Axor Carlton Wieszak na ręcznik

  1. Hansgrohe Logis Universal Okrągły wieszak na ręcznik, chrom
    99 zł

    129,15 zł   -23%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 41724000
  2. IH Selection by Emco S66 Wieszak na ręcznik 60 chrom
    314 zł

    349,32 zł   -10%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 010-8130
  3. IH Selection by Emco S66 Wieszak na ręcznik dwuramienny 45 chrom
    394 zł

    437,88 zł   -10%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 010-8126
  4. IH Selection by Hewi Wieszak na ręcznik 60 chrom
    415 zł

    518,56 zł   -20%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 162.30.20040
  5. IH Selection by Emco S66 Wieszak na ręcznik 45 chrom
    245 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 010-8129

Produkty z serii Axor Carlton Wieszak na ręcznik

  1. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 180 mm DN15 chrom
    1 158 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 28487000
  2. Numer kat. 17720120
  3. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 240 mm DN15 chrom
    2 644 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 28474000
  4. Numer kat. 28474820
  5. Numer kat. 28487820
  6. Numer kat. 96380000
  7. Numer kat. 17015000
  8. Numer kat. 17015090
  9. Numer kat. 17018000
  10. Numer kat. 17018090

Opinie o Axor Carlton Wieszak na ręcznik

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Carlton Wieszak na ręcznik

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;