Pokaż wszystkie filtry

Profil Producenta

Villeroy & Boch to niemiecka marka oferująca najwyższej jakości wyposażenie łazienek, obejmujące ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, wanny oraz zlewozmywaki kuchenne. Produkty wyróżniają się ponadczasową elegancją, nowoczesnym designem i wyjątkową jakością wykonania, a marka od lat zapewnia pełne wsparcie klienta także na rynku polskim.

Villeroy & Boch

Znaleziono: 19 produktów
  1. Villeroy & Boch Creative System płytka podstawowa 2,5x2,5 cm terakota połysk brązowy-szary 3752 CK24
    199 zł / m2

    Cena regularna: 459 zł   -57%

    (ilość m2 w paczce = 1.00 m2)
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 3752 CK24
  2. Villeroy & Boch Mettlach Bateria umywalkowa trzyotworowa Brushed Gold TVW12600400076
    9 239 zł / szt

    Cena regularna: 14 435 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600400076
  3. Villeroy & Boch Mettlach bateria umywalkowa wysoka Brushed Gold TVW12600300076
    8 581 zł / szt

    Cena regularna: 13 408 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600300076
  4. Villeroy & Boch Mettlach Wylewka wannowa Chrome TVW12600500061
    3 156 zł / szt

    Cena regularna: 4 931 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600500061
  5. Villeroy & Boch Mettlach bateria umywalkowa Chrome TVW12600100061
    6 104 zł / szt

    Cena regularna: 9 538 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600100061
  6. Villeroy & Boch Mettlach Bateria umywalkowa trzyotworowa Chrome TVW12600200061
    7 541 zł / szt

    Cena regularna: 11 783 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600200061
  7. Villeroy & Boch Mettlach bateria wannowa Brushed Gold TVT12600300076
    21 200 zł / szt

    Cena regularna: 33 125 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600300076
  8. Villeroy & Boch Mettlach Czterootworowa bateria wannowa Brushed Gold TVT12600200076
    15 504 zł / szt

    Cena regularna: 24 224 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600200076
  9. Villeroy & Boch Mettlach Termostatyczna bateria z jednodrożną regulacją przepływu Brushed Gold TVT12600100076
    8 109 zł / szt

    Cena regularna: 12 671 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600100076
  10. Villeroy & Boch Mettlach Termostatyczna bateria z dwudrożną regulacją przepływu Brushed Gold TVS12600300076
    8 920 zł / szt

    Cena regularna: 13 938 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVS12600300076
  11. Villeroy & Boch Mettlach Bateria umywalkowa trzyotworowa Chrome TVW12600400061
    6 597 zł / szt

    Cena regularna: 10 308 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600400061
  12. Villeroy & Boch Mettlach Wylewka wannowa Brushed Gold TVW12600500076
    4 414 zł / szt

    Cena regularna: 6 896 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600500076
  13. Villeroy & Boch Mettlach bateria umywalkowa Brushed Gold TVW12600100076
    8 542 zł / szt

    Cena regularna: 13 346 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600100076
  14. Villeroy & Boch Mettlach Bateria umywalkowa trzyotworowa Brushed Gold TVW12600200076
    10 557 zł / szt

    Cena regularna: 16 496 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600200076
  15. Villeroy & Boch Mettlach bateria umywalkowa wysoka Chrome TVW12600300061
    6 129 zł / szt

    Cena regularna: 9 577 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVW12600300061
  16. Villeroy & Boch Mettlach bateria wannowa Chrome TVT12600300061
    15 143 zł / szt

    Cena regularna: 23 660 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600300061
  17. Villeroy & Boch Mettlach Czterootworowa bateria wannowa Chrome TVT12600200061
    11 075 zł / szt

    Cena regularna: 17 305 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600200061
  18. Villeroy & Boch Mettlach Termostatyczna bateria z jednodrożną regulacją przepływu Chrome TVT12600100061
    5 797 zł / szt

    Cena regularna: 9 058 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVT12600100061
  19. Villeroy & Boch Mettlach Termostatyczna bateria z dwudrożną regulacją przepływu Chrome TVS12600300061
    6 372 zł / szt

    Cena regularna: 9 957 zł   -36%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. TVS12600300061