Pokaż wszystkie filtry

Kabiny prysznicowe prostokątne

Znaleziono: 432 produkty
  1. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x100-S srebrny bł. W0
    951 zł

    1 136,52 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-271-1840-38-401
    Numer kat. 600-271-1840-38-401
  2. Hoesch kabina narożna wersja L, profil eloxal silber, szkło EverClean - EXPO
    4 599 zł

    13 688,07 zł

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer katalogowy: 8628615.101.401
    Numer kat. 8628615.101.401
  3. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x90-S srebrny bł. W15
    931 zł

    1 113,15 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-0190-38-231
    Numer kat. 600-271-0190-38-231
  4. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x120-S srebrny bł. W15
    1 004 zł

    1 200,48 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-271-0210-38-231
    Numer kat. 600-271-0210-38-231
  5. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x120-S srebrny bł. W0
    1 036 zł

    1 168,50 zł

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer katalogowy: 600-271-0210-38-401
    Numer kat. 600-271-0210-38-401
  6. Sanplast kabina natryskowa KNDJ2/FREE-80x100-S chrom bł. W0
    1 945 zł

    2 325,93 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-260-0650-42-401
    Numer kat. 600-260-0650-42-401
  7. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x120-S graphitW0
    1 003 zł

    1 199,25 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-1860-26-401
    Numer kat. 600-271-1860-26-401
  8. Sanplast Kab.nat. KNDJ2/FREEII-80x120-S cm/sbW0
    2 118 zł

    2 532,57 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-261-0660-42-401
    Numer kat. 600-261-0660-42-401
  9. Sanplast kabina natryskowa KNDJ2/FREEII-80x100-S cm/sbW0
    2 058 zł

    2 460 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-261-0650-42-401
    Numer kat. 600-261-0650-42-401
  10. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x120-S srebrny bł. W0
    1 003 zł

    1 199,25 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-271-1860-38-401
    Numer kat. 600-271-1860-38-401
  11. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x100-S srebrny bł. W0
    923 zł

    1 103,31 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-271-0200-38-401
    Numer kat. 600-271-0200-38-401
  12. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x100-S srebrny bł. W15
    989 zł

    1 182,03 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer katalogowy: 600-271-1840-38-231
    Numer kat. 600-271-1840-38-231
  13. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x100-S srebrny mat W0
    923 zł

    1 103,31 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-0200-39-401
    Numer kat. 600-271-0200-39-401
  14. Sanplast kabina natryskowa KNDJ2/FREE-90x120-S chrom bł. W0
    2 123 zł

    2 538,72 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-260-0670-42-401
    Numer kat. 600-260-0670-42-401
  15. Numer kat. 400501087322
  16. Numer kat. 400501055322
  17. Numer kat. 400501092322
  18. Numer kat. 400501055321
  19. Numer kat. 400501087321
  20. Sanplast kabina natryskowa KNDJ2/FREE-80x90-S chrom bł. W0
    1 857 zł

    2 220,15 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-260-0640-42-401
    Numer kat. 600-260-0640-42-401
  21. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x120-S srebrny bł. CR
    1 003 zł

    1 199,25 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-1860-38-371
    Numer kat. 600-271-1860-38-371
  22. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-90x120-S srebrny bł. W15
    1 028 zł

    1 228,77 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-1860-38-231
    Numer kat. 600-271-1860-38-231
  23. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x90-S srebrny bł. W0
    917 zł

    1 095,93 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-0190-38-401
    Numer kat. 600-271-0190-38-401
  24. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa 85x85cm srebrny
    1 286 zł

    2 296,41 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2337YB
    Numer kat. T2337YB
  25. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa 70x90cm biały
    974 zł

    1 739,22 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2340AC
    Numer kat. T2340AC
  26. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna biały
    1 014 zł

    1 810,56 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2341AC
    Numer kat. T2341AC
  27. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna srebrny
    1 168 zł

    2 086,08 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2381YB
    Numer kat. T2381YB
  28. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna 75x90cm srebrny
    1 246 zł

    2 225,07 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2341YB
    Numer kat. T2341YB
  29. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna biały
    867 zł

    1 547,34 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2360AC
    Numer kat. T2360AC
  30. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna srebrny
    1 072 zł

    1 913,88 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2360YB
    Numer kat. T2360YB
  31. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa narożna 70x90cm biały
    906 zł

    1 618,68 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2361AC
    Numer kat. T2361AC
  32. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa 70x90cm srebrny
    1 208 zł

    2 157,42 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2340YB
    Numer kat. T2340YB
  33. Ideal Standard Tipica kabina prysznicowa prostokątna biały
    935 zł

    1 670,34 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: T2381AC
    Numer kat. T2381AC
  34. Sanplast kabina natryskowa KNDJ2/PRIII-100x120-S srebrny bł. W0
    2 221 zł

    2 655,57 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-073-0330-38-401
    Numer kat. 600-073-0330-38-401
  35. Sanplast kabina natryskowa KNDJ/PRIII-90x70-S biały W0
    1 674 zł

    2 001,21 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-073-0130-01-401
    Numer kat. 600-073-0130-01-401
  36. Sanplast kabina natryskowa KN/TX5b-80x100-S biały W0
    874 zł

    1 045,50 zł

    Dostępność: na zamówienie
    Numer katalogowy: 600-271-0200-01-401
    Numer kat. 600-271-0200-01-401