• czarne_kat_m
  • miski_kat_m
  • najtanszy_m_kat
  • grohe_pry_kat_m
  • geb_kat_m
  • duravit_miski_kat_m
  • stern_kat_m
  • kolo_kat_m
  • metropol_kat_m
Pokaż wszystkie filtry

Kabiny prysznicowe asymetryczne

Znaleziono: 75 produktów
  1. Huppe Aura kabina półokrągła asymetryczna 80x100, chrom, powłoka Anti-Plaque
    4 351 zł

    5 179,53 zł   16%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 402409092322
  2. Numer kat. 602-271-0290-38-231
  3. Sanplast kabina natryskowa kpl-P-KP4/TX5b-80x120-S biały W15
    1 940 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0340-01-231
  4. Numer kat. 602-271-0320-38-401
  5. Sanplast kabina natryskowa kpl-L-KP4/TX5b-80x100-S srebrny bł. W0
    1 874 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0290-38-401
  6. Ideal Standard Kubo kabina prysznicowa półokrągła asymetryczna 80x100cm srebrny
    2 929 zł

    5 389,86 zł   46%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. T7145EO
  7. Numer kat. 602-271-0340-38-401
  8. Ideal Standard Kubo kabina prysznicowa asymetryczna 75x95cm srebrny
    2 879 zł

    5 297,61 zł   46%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. T7144EO
  9. Sanplast kabina natryskowa kpl-L-KP4/TX5b-80x120-S biały CR
    1 912 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0330-01-371
  10. Numer kat. 602-271-0310-39-501
  11. Numer kat. 602-271-0300-39-501
  12. Numer kat. 602-271-0320-39-371
  13. Numer kat. 602-271-0330-38-501
  14. Numer kat. 602-271-0320-39-231
  15. Numer kat. 602-271-0310-38-371
  16. Numer kat. 602-271-0300-38-231
  17. Sanplast kabina natryskowa kpl-P-KP4/TX5b-80x120-S biały CR
    1 912 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0340-01-371
  18. Numer kat. 602-271-0300-39-401
  19. Sanplast kabina natryskowa kpl-L-KP4/TX5b-90x120-S biały GY
    2 064 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0310-01-501
  20. Numer kat. 602-271-0300-39-371
  21. Numer kat. 602-271-0310-39-401
  22. Numer kat. 602-271-0330-39-371
  23. Numer kat. 602-271-0340-38-231
  24. Sanplast kabina natryskowa kpl-L-KP4/TX5b-90x120-S biały W0
    1 992 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0310-01-401
  25. Numer kat. 602-271-0330-39-401
  26. Numer kat. 602-271-0330-39-501
  27. Numer kat. 602-271-0340-38-371
  28. Numer kat. 602-271-0290-39-231
  29. Numer kat. 602-271-0310-39-231
  30. Numer kat. 602-271-0330-38-371
  31. Sanplast kabina natryskowa kpl-P-KP4/TX5b-80x100-S biały W15
    1 844 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0300-01-231
  32. Numer kat. 602-271-0320-38-231
  33. Numer kat. 602-271-0340-39-231
  34. Sanplast kabina natryskowa kpl-P-KP4/TX5b-90x120-S biały W15
    2 034 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0320-01-231
  35. Numer kat. 602-271-0320-38-371
  36. Sanplast kabina natryskowa kpl-L-KP4/TX5b-80x100-S biały CR
    1 818 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 602-271-0290-01-371