Pokaż wszystkie filtry

Zlewy stalowe

Znaleziono: 334 produkty
  1. Numer kat. 101.0251.296
  2. 5/5 (1 opinia )
    Franke Polar PXN 611-60 zlewozmywak stalowy wbudowywany Stal szlachetna jedwab
    190 zł

    219 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 101.0251.239
  3. Numer kat. 101.0458.563
  4. Numer kat. 101.0275.559
  5. Numer kat. 103.0205.153
  6. Numer kat. 101.0067.344
  7. Numer kat. 103.0205.573
  8. Numer kat. 103.0205.567
  9. Franke zlewozmywak POLAR PXL 611-71 stalowy
    212 zł

    249 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 101.0458.566
  10. Numer kat. 101.0288.935
  11. Franke Eurostar Zlew jednokomorowy z ociekaczem 78x 43, 5 jedwab
    172 zł

    199 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 101.0458.565
  12. Numer kat. 101.0060.612
  13. Numer kat. 101.0067.345
  14. Numer kat. 101.0056.784
  15. Numer kat. 101.0060.580
  16. Franke Daria DSL 720 zlewozmywak stalowy nakładany Stal szlachetna len
    178 zł

    239 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 103.0205.571
  17. Numer kat. 101.0067.207
  18. Franke zlewozmywak Polar PXL 611-57 stal szlechetna len
    190 zł

    219 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 101.0458.569
  19. Numer kat. 101.0060.609
  20. Numer kat. 101.0331.025
  21. Numer kat. 103.0360.880
  22. Numer kat. 101.0294.268
  23. Numer kat. 101.0368.951
  24. Numer kat. 101.0058.088
  25. Franke Sara SXL 720 zlewozmywak stalowy nakładany Stal szlachetna len
    178 zł

    239 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 103.0205.575
  26. Numer kat. 101.0251.295
  27. Numer kat. 101.0067.346
  28. Numer kat. 101.0251.297
  29. Numer kat. 101.0058.207
  30. Blanco ZEROX 340/180-U zlew półtorakomorowy z korkiem Infino stal szlachetna
    2 136 zł

    2 810 zł

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 521613
  31. Numer kat. 101.0331.024
  32. Franke zlewozmywak Spark SKL 651 E stal len
    519 zł

    599 zł

    Dostępność: wysyłka w 3 dni
    Numer kat. 101.0497.699
  33. Numer kat. 101.0368.952
  34. Teka Standard zlewozmywak stal Square 400/400 stal satynowana
    801 zł

    1 027,52 zł

    Dostępność: wysyłka w 5 dni
    Numer kat. 40170120
  35. Franke Euroform EFL 614-78 zlewozmywak stalowy wbudowywany Stal szlachetna len
    279 zł

    329 zł

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 101.0058.089
  36. Blanco Andano zlew podwieszany 400-IF/A z korkiem automatycznym 40x50 Stal szlachetna
    1 253 zł

    1 649 zł

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 522993