Ocena: 0,00  

Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinającym, element zewnętrzny

Rata 0% juz od:

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10706000
  • EAN 4011097481951
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinającym, element zewnętrzny

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta, blok funkcyjny, wkład termostatu MTC
możliwość blokady wody gorącej
możliwość regulacji przepływu wody
obsługuje jeden odbiornik (np. zestaw natryskowy)
przepływ 26 l/min.

Produkty z serii Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinającym, element zewnętrzny

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  10. Numer kat. 10445000

Opinie o Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinającym, element zewnętrzny

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, z zaworem odcinającym, element zewnętrzny

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;