Ocena: 0,00  

Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, element zewnętrzny

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10716000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, element zewnętrzny

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta, blok funkcyjny z regulatorem, termoelement
przepływ przy 3 bar 43 l/min.
Uwaga: tylko do regulacji temperatury, do sterowania przepływem i zamykania wody należy zastosować zawór odcinający

Produkty z serii Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, element zewnętrzny

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 790805000000000
  3. Numer kat. 10070000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10402000
  6. Numer kat. 10406000
  7. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  8. Numer kat. 10445000
  9. Numer kat. 10447000
  10. Numer kat. 10645000

Opinie o Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, element zewnętrzny

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Strack X bateria termostatyczna podtynkowa, element zewnętrzny

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;