Ocena: 0,00  

Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10402000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy

mieszacz ceramiczny
wąż prysznicowy1,25 m
zintegrowana główka prysznicowa Axor Starck ze strumieniem normalnym
automatyczne przestawienie wanna/prysznic
przepływ ok. 22 l/min.
rozstaw otworów 150 ± 12 mm
zawór zwrotny w przyłączu węża

Produkty z serii Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10406000
  8. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  9. Numer kat. 10445000
  10. Numer kat. 10447000

Opinie o Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Starck X Jednouchwytowa bateria wannowa DN15, montaż natynkowy

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;