Ocena: 0,00  

Axor Starck X Jednouchwytowa bateria umywalkowa, 100 mm

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10070000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Starck X Jednouchwytowa bateria umywalkowa, 100 mm

strumień wachlarzowy (dodatkowo w komplecie perlator ze strumieniem laminarnym)
wysokość wylewki 77 mm, wkład ceramiczny
ogranicznik przepływu 5 l/min.
komplet odpływowy G 1¼ z korkiem i cięgłem
elastyczne węże przyłączeniowe PEX

Produkty z serii Axor Starck X Jednouchwytowa bateria umywalkowa, 100 mm

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10074000
  3. Numer kat. 10080000
  4. Numer kat. 10185000
  5. Numer kat. 10601000
  6. Numer kat. 10180000
  7. Numer kat. 10077000
  8. Numer kat. 10402000
  9. Numer kat. 10406000
  10. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000

Opinie o Axor Starck X Jednouchwytowa bateria umywalkowa, 100 mm

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Starck X Jednouchwytowa bateria umywalkowa, 100 mm

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;