Ocena: 0,00  

Axor Starck X Jednouchwytowa bateria prysznicowa chrom podtynkowa

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 10645000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Starck X Jednouchwytowa bateria prysznicowa chrom podtynkowa

w zestawie: uchwyt, osłona, rozeta i blok funkcyjny
może współpracować z przepływowymi podgrzewaczami wody
mieszacz ceramiczny
przepływ 32 l/min.
pasuje do: iBox universal, zestaw podtynkowy (#01800180)

Produkty z serii Axor Starck X Jednouchwytowa bateria prysznicowa chrom podtynkowa

  1. Duravit Starck X Umywalka 100x57 cm biała platyna
    1 999 zł

    5 899,08 zł   -66%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 2309103500
  2. Numer kat. 10070000
  3. Numer kat. 10074000
  4. Numer kat. 10077000
  5. Numer kat. 10080000
  6. Numer kat. 10185000
  7. Numer kat. 10402000
  8. Numer kat. 10406000
  9. Axor Starck X Wylewka wannowa DN20
    Dostępność: produkt archiwalny
    Numer kat. 10426000
  10. Numer kat. 10445000

Opinie o Axor Starck X Jednouchwytowa bateria prysznicowa chrom podtynkowa

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Starck X Jednouchwytowa bateria prysznicowa chrom podtynkowa

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor