Ocena: 0,00  

Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

Rata 0% juz od:

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 41428090
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

z metalu

Warianty produktu Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

  1. Emco uchwyt na papier chrome
    199 zł

    555,55 zł   -64%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 050000100
  2. Hansgrohe Logis Universal Uchwyt na papier toaletowy chrom
    115 zł

    129,15 zł   -11%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 41726000
  3. Grohe Essentials Uchwyt na papier chrom
    149 zł

    204,18 zł   -27%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40367001
  4. Grohe Essentials uchwyt na papier brushed cool sunrise
    187 zł

    293,97 zł   -36%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40689GN1
  5. Grohe Essentials uchwyt na papier warm sunset
    174 zł

    274,29 zł   -37%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40689DA1

Produkty z serii Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

  1. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 180 mm DN15 chrom
    1 158 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 28487000
  2. Numer kat. 17720120
  3. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 240 mm DN15 chrom
    2 644 zł
    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 28474000
  4. Numer kat. 28474820
  5. Numer kat. 28487820
  6. Numer kat. 96380000
  7. Numer kat. 17015000
  8. Numer kat. 17015090
  9. Numer kat. 17018000
  10. Numer kat. 17018090

Opinie o Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy, chrom-złoty

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor



exit;