Ocena: 0,00  

Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

  • Produkt archiwalny
  • Numer kat. 41428000
  • Odbiór osobisty Warszawa: 0 zł
  • Wysyłka kurierem: 29 zł

Opis Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

z metalu

Cechy produktu

425774 3424
Producent Axor
Seria, kolekcja Carlton
Kolor wg producenta chrom
Jednostka szt

Warianty produktu Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

  1. Emco uchwyt na papier chrome
    199 zł

    555,55 zł   64%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 050000100
  2. Hansgrohe Logis Universal Uchwyt na papier toaletowy chrom
    115 zł
    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 41726000
  3. Grohe Essentials Uchwyt na papier chrom
    149 zł

    204,18 zł   27%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40367001
  4. Grohe Essentials uchwyt na papier chrom
    129 zł

    182,04 zł   29%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40689001
  5. Grohe Essentials uchwyt na papier warm sunset
    173 zł

    274,29 zł   37%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 40689DA1

Produkty z serii Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

  1. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 180 mm DN15 chrom
    1 158 zł

    2 381,28 zł   51%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 28487000
  2. Axor Carlton bateria prysznicowa termostatyczna podtynkowa z zaworem odcin.-przełą. chrom/porcelana
    1 849 zł

    2 857,29 zł   35%

    Dostępność: w magazynie, wysyłka w 24h
    Numer kat. 17720120
  3. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 240 mm DN15 chrom
    2 508 zł

    3 526,41 zł   29%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 28474000
  4. Axor Carlton deszczownica prysznicowa 240 mm DN15 nikiel szczotkowany
    3 762 zł

    5 289 zł   29%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 28474820
  5. Axor Montreux deszczownica prysznicowa 180 mm DN15 nikiel szczotkowany
    2 542 zł

    3 573,15 zł   29%

    Dostępność: na zamówienie
    Numer kat. 28487820
  6. Numer kat. 96380000
  7. Numer kat. 17015000
  8. Numer kat. 17015090
  9. Numer kat. 17018000
  10. Numer kat. 17018090

Opinie o Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

Ocena ogólna

Na podstawie: 0 opinii

Dodaj swoją opinię
0,00
Funkcjonalność:
0,00
Jakość wykonania:
0,00
Wygląd:
0,00
% klientów poleca
ten produkt
%

Gwarancja Axor Carlton Uchwyt na zapasowy papier toaletowy

Gwarancja na produkty Axor obowiązuje 5 lat od chwili zakupu.
Natomiast nie dłużej niż 6 lat od chwili produkcji na produkty Axor zakupione po 01.01.2010 r.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie producenta > Gwarancja Axor